українська російська англійська
Володимир Гройсман вимагає прискорити темпи ремонту українських доріг, забезпечити високу якість робіт та ефективність використання ресурсів
09.06.2016 | 12:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з представниками Уряду щодо стану ремонтних робіт на автошляхах України у четвер, 9 червня.

Під час наради з Віце-прем'єр-міністром України Володимиром Кістіоном, Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, виконуючим обов'язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгенієм Барахом та виконуючим обов'язки заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України Володимиром Сущенком Володимир Гройсман поставив вимоги прискорити темпи ремонту українських доріг, забезпечити високу якість робіт та ефективність використання ресурсів.

"Питання якості, ефективності використання ресурсів, темпів виконання робіт є одним з найважливіших завдань зараз", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що його не влаштовують сьогоднішні темпи та якість робіт на автошляхах країни.

"Хотів би, щоб ви прояснили усім підрядникам, що вони не тільки роблять дороги, а вони ще й ними користуються, по ним їздять", - зазначив він.

Окремо Володимир Гройсман наголосив, що виділені на будівництво та ремонт доріг ресурси мають бути ефективно використані. Також має бути забезпечено контроль за їх використанням. "Хочу сказати, що за це будемо карати дуже жорстко. Кожна гривня має бути покладена туди, куди вона визначена. Мова йде про дорогу і її якість", - підкреслив він.

Уряд також буде моніторити, як підрядники працюють з державними коштами, зазначив Володимир Гройсман. Він також наголосив на доцільності використання електронної системи публічних закупівель ProZorro для раціонального та прозорого використання ресурсів.

Прем'єр-міністр нагадав, що нещодавно було змінено керівництво Державного агентства автомобільних доріг України. "Я хочу, щоб ці зміни привели до нової якості, нової відповідальність і прискорили темпи виконання робіт. Це нове завдання, яке сьогодні стоїть", - зазначив Володимир Гройсман. Він попередив про персональну відповідальність керівництва "Укравтодору" за темпи і якість ремонту доріг.

Голова Уряду доручив інформувати його щотижня про стан робіт. "Кожного тижня я хочу отримувати звіт, що зроблено, які плани на наступний тиждень", - заявив він. При цьому Прем'єр-міністр особисто буде відвідувати місця, де ведуться ремонти доріг, для ознайомлення з їх ходом і якістю, зазначив він.

Прем'єр-міністр нагадав, що учора на засіданні Уряд виділив більше 5 млрд грн на відновлення українських доріг по всій Україні. Володимир Гройсман зазначив, що буде створено спеціальний Дорожній фонд. Також Уряд сконцентрує зусилля над залученням допомоги міжнародних фінансових організацій. Це дозволить акумулювати достатньо ресурсів для будівництва і розвитку автошляхів і транспортних коридорів України, зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку