українська російська англійська
Андрій Рева: Децентралізація - виклик, але й велика можливість продемонструвати світу здатність України долати труднощі
10.06.2016 | 10:47
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

9 червня поточного року Міністр соціальної політики України Андрій Рева виступив із промовою в рамках Сегменту високого рівня 105-ї сесії Міжнародної конференції праці, що проходить у Женеві.

Урядовець привернув увагу до руйнівного впливу окупації РФ АРК та підривних дій на південному сході України незаконних збройних формувань, підтримуваних Росією, на соціально-економічний стан держави та зростання кількості внутрішньо переміщених осіб. Разом з тим він акцентував увагу на відданості української влади справі проведення всеосяжних реформ, поінформував про прийняття Державної стратегії з подолання бідності до 2020 року, а також про нову Програму гідної праці для України на 2016-2019 рр.

Окрім цього, Міністр соціальної політики України розповів про хід реалізації  амбітного плану Уряду України – реформи децентралізації. 

«Децентралізація влади уповноважить місцеві громади брати відповідальність за соціально-економічний розвиток. Це виклик, але й велика можливість для тристороннього соціального діалогу показати свою здатність долати труднощі у перехідний період та знаходити консенсус для ефективного та дієвого розвитку регіональних економік,-  зазначив Андрій Рева. - Ми впевнені, що делегування повноважень у прийнятті рішень відкриває великий потенціал для просування гідної праці для всіх».

Андрій Рева висловив вдячність за отриману від МОП технічну та експертну допомогу нашій державі у розробці та імплементації зазначених реформ, а також сподівання на подальше сприяння Україні з боку Організації у подоланні сучасних соціально-економічних викликів.

версія для друку