українська російська англійська
У питаннях реформування дорожньої галузі досвід Німеччини є вкрай важливим для України, - Володимир Омелян
10.06.2016 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

У питаннях реформування дорожньої галузі досвід Німеччини є вкрай важливим для України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнером Бомбою, яка відбулася 10 червня 2016 року в Києві.

Міністр інфраструктури України представив своє бачення напрямків здійснення реформування автодорожньої та морської галузі. За словами Володимира Омеляна, має відбутися децентралізація та корпоратизація морських портів з їх подальшою приватизацією. «Що стосується дорожньої індустрії, то в понеділок, 13 червня, ми розпочинаємо публічне обговорення напрямків реформування галузі. І в цьому контексті надзвичайно важливим є німецький досвід, особливо в питанні контролю якості проведення дорожніх робіт», - підкреслив він. Міністр наголосив на необхідності створення Дорожнього фонду, децентралізації Укравтодору, контролю якості ремонту та будівництва доріг.

Володимир Омелян підкреслив зацікавленість України у поглибленні двосторонньої співпраці, зокрема, в питанні залучення німецьких експертів до реформування автодорожньої, залізничної та морської галузі. Досягнуто попередніх домовленостей про направлення співробітників Укрзалізниці та Укравтодору до Німеччини на стажування.

 

версія для друку