українська російська англійська
Володимир Гройсман здійснив пуск трьох нових гідроагрегатів на Дністровській ГАЕС
10.06.2016 | 13:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив автоматичний послідовний пуск трьох гідроагрегатів Дністровської ГАЕС у м. Новодністровськ Чернівецької області для включення їх у Об'єднану енергосистему України. Послідовний пуск з головного щита управління гідроагрегатів з набором навантаження 972 МВт був здійснений уперше за історію роботи станції.

Візит Володимира Гройсмана на Дністровську ГАЕС відбувся у рамках робочої поїздки Прем'єр-міністра до Чернівецької області у п’ятницю, 10 червня.

Голова Уряду оглянув верхню водойму ГАЕС, машинну залу станції, ознайомився зі станом будівництва шахти гідроагрегату №4 та роботою комплексного розподільчого елегазового пристрою.

Прем'єр-міністр також поспілкувався із колективом станції. "Розвиток гідроенергетики потрібно не зупиняти, а пришвидшувати", - заявив Володимир Гройсман, звертаючись до працівників Дністровської ГАЕС.

Він зазначив, що галузь гідроенергетики має отримати чіткий план підтримки на найближчі десять років, що забезпечить стратегічне планування її розвитку.

Володимир Гройсман також подякував колективу за працю та порядок на станції, які, за його словами, мають стати прикладом для інших підприємств. "Енергонезалежність нашої держави знаходиться в ваших руках. В добрий час!" – зазначив він.

 

версія для друку