українська російська англійська
До 1 липня потрібно врегулювати питання надання населенню субсидій на оплату послуги з управління багатоквартирними будинками
10.06.2016 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Перехід до вільних цін на послугу з управління багатоквартирним будинком не повинен негативно позначитися на соціальному захисті громадян. Про це сказала директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Наталія Хоцянівська під час наради з питань реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 «Відшкодування пільг та субсидій має здійснюватися, виходячи із граничного розміру витрат. Оскільки ціна є вільною і її діапазон може коливатися, - пояснила Наталія Хоцянівська. - Наразі розробляються відповідні механізми. Зокрема, потрібно затвердити постановою Кабміну граничний розмір витрат, в межах якого відшкодовуватимуться пільги та житлові субсидії».

За  словами директора департаменту, наразі розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про надання населенню субсидій для відшкодування витрат з оплати послуг з управління багатоквартирним будинком (витрат з управління багатоквартирним будинком)».

Нагадаємо, Урядом прийнято постанови, якими доповнено перелік житлово-комунальних послуг, на які надаються населенню субсидії, послугою з управління багатоквартирними будинками.

 «Нам необхідно, щоб після 1 липня був забезпечений соціальний захист населення», - зазначила Наталія Хоцянівська.

 

версія для друку