українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд напрацьовує рішення, які ліквідують корупцію у питанні приєднання бізнесу до електромереж
10.06.2016 | 16:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд працює над розробкою рішень, що унеможливлять зловживання під час приєднання бізнесу до мереж електроенергії. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на Дністровській ГАЕС у м. Новодністровськ Чернівецької області у п’ятницю, 10 червня.

"Дуже важливо, щоби ми дали можливість бізнесу, громадянам без корупції приєднуватися до мереж електроенергії. І сьогодні є доручення відповідно профільному Віце-прем'єр-міністру, Міністерству енергетики та вугільної промисловості України напрацювати постанову Уряду, яка унеможливить такі зловживання", - наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, іноді трапляються випадки зловживань під час підключення підприємств до мереж електроенергії: "обленерго завищують ціну за підключення і потім вимагають за це хабарі".

Прем'єр-міністр закликав повідомляти про подібні правопорушення до Національного антикорупційного бюро України. У свою чергу Уряд працює над розробкою рішень, що дозволять зробити приєднання до мереж електроенергії автоматичним, повідомив він.

"Просив би, якщо є таке зловживання з обленерго, інформувати як Антикорупційне бюро, так і Уряд для того, щоби ми могли дуже швидко "у ручному режимі" дати усім по заслугам", - зазначив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку