українська російська англійська
Віктор Назаренко провів зустріч з європейським експертом з питань протидії корупції Домініком Трачем
10.06.2016 | 18:42
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби в рамках реалізації спільного з представництвом Міжнародної організації з міграції проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння реформуванню та зміцненню потенціалу Держприкордонслужби» Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко провів зустріч з європейським експертом з питань протидії корупції генералом дивізії Прикордонної варти Республіки Польща Домініком Трачем.

На початку зустрічі Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко подякував пану Трачу за надання сприяння Держприкордонслужбі у сфері подолання корупції. 

Учасники зустрічі обговорили результати незалежного добровільного анкетування на предмет корупції серед персоналу відомства, яке проводилось серед громадян. Крім того, було обговорено подальші розробки реалізації ефективних методів боротьби з корупцією в Державній прикордонній службі України та подальші конструктивні та ефективні підходи до підвищення потенціалу підрозділів внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби.

Домінік Трач в свою чергу відзначив той поступ, який робить прикордонне відомство України на шляху боротьби із корупцією та запевнив у підтримці з боку Європейської прогресивної спільноти.

 

версія для друку