українська російська англійська
Микола Мовчан прийняв Тимчасового Повіреного у справах Австралії в Україні Брюса Едвардса
11.06.2016 | 09:31
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Мінмолодьспорті заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, Віце-президент Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан провів зустріч з Тимчасовим Повіреним у справах Австралії в Україні Брюсом Едвардсом.

У ході бесіди сторони обговорили питання актуального стану та перспектив розвитку українсько-австралійського співробітництва у молодіжній сфері, сферах фізичної культури, фізичного виховання та спорту.

Микола Мовчан розповів Брюсу Едвардсу про діяльність та досягнення Міністерства молоді та спорту України на напрямі європейської інтеграції та міжнародного співробітництва, про імплементацію Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, співпрацю України з Європейським Союзом, Радою Європи, МОК, ЮНЕСКО, ПРООН та іншими агенціями ООН у сферах молоді та спорту, про співробітництво та взаємодію Мінмолодьспорту України зі Світовим Конгресом Українців та українською діаспорою Австралії; двостороннє партнерство між Україною та державами-членами ЄС тощо.

У ході зустрічі обговорювалися також питання розвитку двосторонньої договірно-правової бази у сферах молоді та спорту, зокрема питання укладення між Україною та Австралією двосторонніх документів щодо співпраці у молодіжній сфері (у т.ч. і стосовно обмінів молоддю), сферах фізичної культури та спорту, а також розширення українсько-австралійської співпраці у міжнародних організаціях, які опікуються питаннями міжнародного молодіжного співробітництва, співпраці у галузях фізичної культури, фізичного виховання та спорту.  

Крім цього, під час бесіди сторони обговорили питання розвитку та розширення українсько-австралійського співробітництва з регбі, плавання, тенісу, крикету та багатьох інших видів спорту, які представляють обопільний інтерес для сторін.

 

версія для друку