українська російська англійська
Мінрегіон готується до проведення низки кадрових конкурсів, - Максим Малашкін
13.06.2016 | 18:31
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Найближчим часом в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України будуть проведені відкриті кадрові конкурси на вакантні посади. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату Максим Малашкін в ефірі телеканалу «Київ».

За його словами, це працівники, які стануть локомотивом у проведенні реформ. Наразі в Міністерстві триває процес реорганізації.  «Ми створимо нові укрупнені департаменти, орієнтовані на цілісні напрями державної політики та секретаріат, який буде забезпечувати функціонування відомства. Також буде проведено скорочення посад. Але навіть зменшення чисельності не дозволяє нам повної мірою покрити необхідний фонд оплати праці. Ми розраховуємо на перерозподіл коштів з інших державний програм та на підтримку ЄС», - зазначив заступник Міністра

«Ще одним нововведенням Закону України «Про державну службу» є служба управління персоналом, яка забезпечить підготовку, навчання та добір кадрів. Тобто комплексний захід, який має забезпечити якісну роботу людей», - пояснив Максим Малашкін.

Він також нагадав, що відповідно до нового закону вводиться посада державного секретаря, який стає єдиним керівником державної служби. Відповідно, з Міністра знімається ряд повноважень  в частині кадрових питань.

«Наразі,  до 1 січня 2017 року або до проведення конкурсу, функцію державного секретаря виконує керівник апарату. Державний секретар буде підзвітний та підконтрольний міністру»,- підсумував Максим Малашкін.

 

 

 

 

 

версія для друку