українська російська англійська
Павло Розенко та Еліав Бєлоцерковські обговорили питання розширення співпраці
14.06.2016 | 11:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавом Бєлоцерковські.

Сторони відзначили надзвичайну важливість підписаної 7 червня міжурядової Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників в Ізраїлі та висловили сподівання, що вже найближчим часом вона буде ратифікована парламентами обох держав.

Павло Розенко та Еліав Бєлоцерковські також обговорили питання розширення співпраці у сфері соціальної політики, охорони здоров’я та культури.

Зокрема, Павло Розенко акцентував увагу на важливості залучення досвіду Ізраїлю із психологічної та медичної реабілітації учасників АТО. «Сьогодні, коли на Сході України триває російська військова агресія, той унікальний досвід, який має Ізраїль щодо роботи і з військовими, і з мирним населенням із зони бойових дій, дуже необхідний для України», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр та Посол Ізраїлю обговорили перспективи створення в Україні центру психологічної та медичної реабілітації учасників АТО та можливість навчання українських фахівців, які займатимуться реабілітацією українських бійців.

версія для друку