українська російська англійська
Затверджено порядок використання коштів для реконструкції гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ
10.06.2016 | 11:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реконструкції гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 361.

Рішення передбачає початок реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ». Для реалізації проекту запроваджено нову бюджетну програму за рахунок коштів державного бюджету. Зокрема, в 2016 році на зазначені цілі передбачено виділити 55,3 млн. гривень.

За рахунок коштів передбачено реконструювати, а подекуди і відновити гідротехнічні споруди, які захищають населення та території від шкідливої дії вод, запобігають завданню збитків від затоплення і підтоплення сільських населених пунктів, сільськогосподарських угідь внаслідок підняття рівнів ґрунтових вод, паводків та повеней, підтримують сприятливий гідрологічний режим водних об'єктів у зоні впливу дніпровських водосховищ та прослужили 50 років і більше.

Відповідальним виконавцем проекту визначено Державне агентство водних ресурсів України.

 

версія для друку