українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Реформа вищої освіти має призвести до зростання конкурентоспроможності українських вищих навчальних закладів
14.06.2016 | 18:40
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

IMG_9363.JPGВіце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко  та Міністр освіти і науки Лілія Гриневич взяли участь у засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.  Під час зустрічі обговорено шляхи  розвитку вищої освіти, реформи вступної  кампанії 2016 року, державне замовлення та актуальні проблеми вищих навчальних закладів у різних регіонах країни.

В’ячеслав  Кириленко у вступному слові зазначив, що «одним із результатів нашої зустрічі повинно стати налагодження діалогу, оскільки ухвалений менш ніж два роки тому «Закон про вищу освіту» потребує спільних зусиль для імплементації». «Має бути взаємодія Уряду, вищої освіти, громадського середовища та місцевої влади у цьому напрямку», - наголосив він.

Також Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що реформа вищої освіти має призвести до зростання конкурентоздатності українських вищих навчальних закладів у загальноєвропейському освітньому просторі. Цьому має сприяти інформаційна кампанія, спрямована, в першу чергу, на українських абітурієнтів, яка буде популяризувати навчання в Україні. 

Особливу увагу під час зібрання було присвячено формуванню державного замовлення до вищих навчальних закладів.  Міністр освіти і науки Лілія Гриневич запевнила присутніх у тому, що скорочення обсягів державного замовлення не буде.  

 

 

версія для друку