українська російська англійська
Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам були повністю розблоковані завдяки рішенням Уряду
15.06.2016 | 02:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам були повністю розблоковані завдяки рішенням Уряду, зокрема прийняттю постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою внесено зміни до урядових  постанов № 509 та № 637. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін під час зустрічі з громадськими активістами і переселенцями.

Нагадаємо, що у зв’язку з прийняттям змін до Закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»  з 13 січня 2016 року виникла неузгодженість з діючою постановою КМУ № 509  від 1 жовтня 2014 року у частині реєстрації ВПО. 

Також прийняття урядових постанов дозволило забезпечити отримання соціальних виплат іноземцям та скасувало необхідність у реєстрації внутрішньо переміщених осіб в органах Державної міграційної служби. Одночасно створено механізм ефективного контролю для уникнення шахрайства з пенсійними картками, що не призведе до ускладнень в отриманні належних виплат внутрішньо переміщеними особами.

На доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Міністерство соціальної політики України готове до розгляду пропозицій та доопрацювання постанови № 637 робочими групами, створеними за участі представників громадськості. Наразі кошти для соціальних виплат передбачені у повному обсязі і будуть виплачуватися без жодних перепон і затримок.

 

версія для друку