українська російська англійська
"Ми отримали величезний досвід на цій війні, і готові ділитися тим, чого навчилися" - Степан Полторак
15.06.2016 | 09:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

14 червня, в рамках візиту Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака до Штаб-квартири НАТО, у Брюсселі відбулася двостороння зустріч керівника вітчизняного оборонного відомства з міністром оборони Грузії пані Тінатін Хідашелі.

«Ті загрози, які зараз виникли в Україні, були раніше і у Вашої країни. Сьогодні я хочу поспілкуватися з Вами і розповісти про обстановку в нашій країні. У ситуації у нас багато схожих проблем. Обстановка складна, і пов’язана з агресією РФ. На жаль, ескалація конфлікту триває. З боку Росії завозиться велика кількість особового складу, бойова техніка та озброєння. Причому цього озброєння цілком достатньо, щоб озброїти цілу армію», - повідомив генерал армії України Степан Полторак.

Він зазначив, що ситуація непроста, але вона знаходиться під контролем.

«Багато проблем, які були на початку бойових дій, нами вирішені. Ми багато чого досягли, але ще дуже багато роботи попереду», - підкреслив Міністр оборони України.

Керівник вітчизняного оборонного відомства розповів, що сьогодні на всіх полігонах України 2-3 бригади проходить навчання з використанням практики НАТО.

«Ми робимо все можливе, щоб Мінські угоди виконувалися. З початку року наші позиції піддалися близько 7 тисячам обстрілів. Правда і Бог з нами. Ми не опускаємо руки. Ми будемо продовжувати захищати свою землю», - наголосив Степан Полторак.

Він зазначив, що обмін досвідом з Грузією важливий для України: «З огляду на загрози, які стоять перед нами. Ми отримали величезний досвід на цій війні, і готові ділитися тим, чого навчилися».

«Ми готові працювати з Вами в усіх напрямках, і ми підтримуємо Вас у вашій боротьбі. Дуже важливо, щоб ми разом, в один голос виступали на міжнародній арені. Ми повинні допомагати один одному, і я підкреслюю це на всіх міжнародних форумах», - зазначила міністр оборони Грузії пані Тінатін Хідашелі.

Генерал армії України Степан Полторак запросив Міністра оборони Грузії в Україну для обміну досвідом, думками та інформацією.

«І ми зробимо це конструктивно, з прийняттям наступних рішень», - зазначив він.

 

версія для друку