українська російська англійська
В Краматорську відбулось перше з п'яти регіональних обговорень законопроекту "Про молодь"
15.06.2016 | 10:53
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністерством молоді та спорту за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації та ІСАР "Єднання" 14 червня у Краматорську проведено засідання круглого столу з метою обговорення положень законопроекту «Про молодь».

В обговоренні взяли участь експерти молодіжного середовища та представники інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю.

Під час засідання було розглянуто законопроект у цілому та зосереджено увагу на його окремому положенні «Соціальні права молоді, напрями молодіжної політики».

Результати обговорень в регіонах буде узагальнено та на їх основі підготовлено юридичний висновок щодо внесення відповідних правок та доповнень до законопроекту. Міністерство молоді та спорту направить цей звіт до розробників законопроекту для врахування та удосконалення проекту Закону України "Про молодь".

Результати засідань буде представлено широкому загалу по завершенню обговорень. Слідкуйте за новинами на сайті Міністерства.

 

версія для друку