українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко зустрівся із представниками наукової спільноти
15.06.2016 | 14:19
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілися  із представниками наукової спільноти. Зокрема, на зустрічі були присутні перший віце-президент НАН України Антон Наумовець, голова профспілки працівників НАН України Анатолій Широков, перший віце-президент НАМН Юрій Кундієв, директор Інституту біохімії Сергій Комісаренко та інші.  Під час зустрічі обговорили питання щодо проблем  фінансування НАН України  і національних галузевих академій наук.

«Уряд повністю поділяє позицію щодо  задоволення потреб у фінансуванні науки, в тому числі і в поточному році. Ми докладемо усіх зусиль, щоб ті гострі проблеми, які зараз є, були вирішені», - наголосив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко. 

Також Віце-прем’єр-міністр зазначив, що наука – є одним із головних  пріоритетів в урядовій політиці і має стати  локомотивом позитивних змін в економіці та суспільстві.

«Ми ініціюємо проведення круглого столу за участю керівників держави, науковців, представників бізнесу та громадськості. Ми маємо спільно  напрацювати стратегію реформування наукової сфери, яка  буде покладена в основу бюджету-2017 та подальших років», - сказав В’ячеслав Кириленко. 

На зустрічі також піднімали питання про можливості запровадження регуляторних та фіскальних преференцій для фундаментальної та прикладної науки, інноваційної діяльності. 

 

 

версія для друку