українська російська англійська
На Одещині доступні електроні відомості про понад 186 тисяч земельних ділянок
15.06.2016 | 15:09
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Кадастрові реєстратори Одещини вже перевели у електронний формат 186 577 поземельних книг, що складає 76% від загально необхідної кількості у 2016 році. До липня на території області необхідно оцифрувати ще 40 831 примірників.

Повністю (на 100%) сформували електронну базу даних про земельні ділянки у 25 територіальних органах Держгеокадастру Одеської області. До кінця червня 2016 року планують відкрити поземельні книги в повному обсязі ще у п’яти районах. Найбільшу кількість електронних примірників поземельних книг щоденно створюють у Біляївському районі – біля 400 одиниць.

Переведення поземельних книг у електронний формат – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції аналізують повноту та достовірність відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення; нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

версія для друку