українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із сенаторами від Демократичної партії США першочергові дії Уряду
16.06.2016 | 13:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у середу, 15 червня, у рамках візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся із сенаторами від Демократичної партії США Річардом Дурбіним, Беном Кардіном, Тімом Кейном та Елізабет Уоррен. Також Володимир Гройсман провів зустріч з лідером демократів в Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелозі.

Володимир Гройсман зазначив, що робочий візит до Сполучених Штатів Америки – його перший міжнародний візит. «Я приїхав до США засвідчити свою повагу», – зазначив він та подякував співрозмовникам за підтримку та інтерес до України, особливо у такий важкий час.

Прем'єр-міністр підкреслив налаштованість Уряду на проведення реформ в Україні та співпраці із Міжнародним Валютним Фондом. Він розповів про головні пріоритети роботи Уряду, серед яких: макроекономічна стабільність, боротьба із корупцією, створення сприятливого бізнес-клімату та забезпечення національної безпеки.

Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд продовжує дерегуляцію, децентралізацію, а також почав підготовку до приватизації державних підприємств. За його словами, в Україні нараховується 3,5 тис. державних підприємств, що у близько 15 разів перевищує доцільність.

Також на порядку денному – реформа енергетичного сектору, української митниці, судова реформа. З 1 травня була розпочата реформа державної служби. «Наше завдання перетворити державну службу на професійну службу», – зауважив Володимир Гройсман.

На переконання Голови Уряду, Україна має великий потенціал розвитку. Саме тому, за його словами, завдання Уряду – ліквідувати дисбаланс між низьким рівнем життя людей та можливостями країни. «Маємо створити такі умови, щоб умови життя досягли того потенціалу, який ми маємо», – підкреслив він.

Сторони обговорили питання протистояння російській агресії, питання санкцій відносно Російської Федерації, а також перспективи співпраці України та НАТО. Володимир Гройсман поінформував співрозмовників, що на Донбасі продовжуються обстріли українських військових. Він наголосив, що санкції відносно Російської Федерації мають бути збережені, допоки російська військова агресія не буде припинена, а міжнародне право - дотримане. Голова Уряду також зауважив загрози, що постали у зв’язку із окупацією Росією Криму.

Прем'єр-міністр підкреслив важливість підтримки озброєння та модернізації української армії для зміцнення її обороноздатності.

У свою чергу сенатори підкреслили чітку позицію Сполучених Штатів Америки щодо неприпустимості російської  агресії.

Представники Демократичної партії США також привітали початок судової реформи в Україні.

 

версія для друку