українська російська англійська
Держводагентством встановлено оптимальні режими роботи водосховищ у межах Харківської, Донецької, Луганської областей
16.06.2016 | 16:35
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

16 червня 2016 року з метою забезпечення сталої роботи водогосподарського комплексу басейнів річок Сіверський Донець, Дніпро та Приазов’я та потреб населення та галузей економіки Харківської, Донецької та Луганської областей у водних ресурсах у період літньої межені 2016 року, відбулося засідання Міжвідомчої комісії басейну р. Сіверський Донець  (м. Слов’янськ).

У засіданні взяли участь члени міжвідомчої комісії: представники департаментів екології та природних ресурсів, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Харківської, Донецької та Луганської облдержадміністрацій, Харківського регіонального центру з гідрометеорології, Харківського, Донецького та Луганського облводресурсів, КП «Харківводоканал», ГУ ДСНС України у Донецькій області, Управління каналу Дніпро-Донбас, КП «Компанія «Вода Донбасу» та КП «Попаснянський районний водоканал».

Беручи до уваги інформацію щодо гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки і якісного стану водних об’єктів у басейнах річок Сіверський Донець, Дніпро та Приазов’я на початок літньої межені, під час засідання учасниками було розглянуто питання щодо роботи водогосподарського комплексу у період літньої межені 2016 року.

Враховуючи пропозиції членів Міжвідомчої комісії, встановлено оптимальні режими роботи водосховищ та визначено заходи щодо забезпечення сталої роботи поверхневих водозаборів у межах Харківської, Донецької та Луганської областей.

 

версія для друку