українська російська англійська
На Волині більше 82% адмінпослуг у земельній сфері надаються безкоштовно
16.06.2016 | 16:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Упродовж січня - травня 2016 року волинські землевпорядники надали громадянам 38 330 безкоштовних адміністративних послуг, що становить 82,6 % від їх загальної кількості. Найчастіше мешканці області зверталися для реєстрації земельних ділянок – таких документів видали 12 503.

Також, територіальні органи Держгеокаддастру у Волинській області виготовили 9 283 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та 4 362 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Ще 8 067 адмінпослуг громадянам надали на платній основі. До бюджету перерахували 530,5 тис. гривень. Найчастіше громадяни звертались за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 7 538 довідок, за що сплачено 473 тис. гривень.

«Сьогодні, аби спростити доступ до адмінпослуг, органи місцевого самоврядування Волині поступово підключаються до системи Державного земельного кадастру. Це значно спростить для громадян процес отримання необхідних відомостей», - відзначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку