українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із лідером республіканців у Сенаті Мітчем МакКоннелом реформи нового Уряду та питання протистояння України російській агресії
17.06.2016 | 01:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 16 червня, провів зустріч із лідером республіканців у Сенаті Мітчем МакКоннелом. Сторони обговорили перші реформи, започатковані новим Урядом та питання протистояння російській агресії.

Голова Уряду зазначив, що Сполучені Штати Америки – перша країна, яку він відвідав як Прем'єр-міністр України.

Він розповів Мітчу МакКоннелу про пріоритети роботи Уряду, серед яких – макроекономічна стабілізація, дерегуляція, публічна приватизація, судова реформа. Перед Урядом також стоїть завдання цього року забезпечити зміни до податкового законодавства.

Володимир Гройсман зазначив, що новий Уряд запровадив ринкову ціну на газ, розпочав публічну приватизацію державних підприємств, а також секторальні реформи, зокрема у сферах української митниці та судової системи після прийняття змін до Конституції у частині правосуддя. Також було забезпечено початок роботи усіх антикорупційних органів України і незабаром вступить у дію електронне декларування державних службовців.

Уряд продовжує співпрацю із Міжнародним валютним фондом, наголосив він.

Окремо Володимир Гройсман підкреслив важливість забезпечення національної безпеки і оборони країни та наголосив на значенні підтримки України Сполученими Штатами Америки у цьому напрямку. Він подякував за зусилля США щодо модернізації українського війська та закликав продовжити таку підтримку. "Ця допомога буде доброю інвестицією у відстоювання міжнародного права і цінностей демократії", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовників про ситуацію на Донбасі. Він зазначив, що обстріли українських військових продовжуються.

Володимир Гройсман також наголосив на необхідності підвищення обороноздатності українського народу. "На Сході України ми захищаємо не лише територіальну цінність України, ми захищаємо міжнародне право, свободу демократії, непохитність фундаментальних цінностей", - підкреслив він.

 

версія для друку