українська російська англійська
Павло Розенко: Все необхідне протезування для наших героїв - учасників АТО - здійснюється і надалі буде здійснюватися на 100 %
17.06.2016 | 12:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Станом на сьогодні, здійснене все необхідне протезування, в тому числі за кордоном, для тих учасників АТО, які потребували його у 2015 році. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України заявив Віце-премєр-міністр України Павло Розенко.

«На сьогодні, здійснено все необхідне протезування для наших хлопців, які потребували протезування за кордоном у 2015 році. Зараз готується до протезування ще 8 учасників АТО», - сказав він, уточнивши, що у 2015 році протезування за кордоном було здійснене 14 учасникам АТО.

«І в цьому році все необхідне протезування для наших героїв - учасників АТО,-  це стосується і протезування в Україні, і  протезування за кордоном, буде здійснене на 100 %. Кошти на це є. Необхідні програми на це є. Ми забезпечимо кожного інваліда-учасника АТО необхідними і технічними засобами, якщо це потрібно, і засобами протезування. Можете мати нашу тверду гарантію», - запевнив Павло Розенко.

 

 

 

версія для друку