українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня медичного працівника
19.06.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю всіх медичних працівників України – лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров'я з професійним святом – Днем медичного працівника.

Ваша місія – дбати про життя та здоров’я людей. Ваша праця складна, відповідальна, жертовна. За це вам – людська шана і вдячність.

Я усвідомлюю, наскільки в непростих умовах доводиться сьогодні працювати українським медикам і яких докорінних перетворень потребує система охорони здоров’я в Україні. Недостатнє фінансування, застаріла інфраструктура, низький рівень зарплати – це далеко не всі хронічні проблеми, які понад двадцять років супроводжують українську медицину.

І хоча навіть за таких обставин українські медики з гідністю виконують свій обов’язок, реформування галузі охорони здоров’я не можна далі відкладати. Невдовзі ми запропонуємо та винесемо на загальне суспільне обговорення концепцію реформи системи охорони здоров’я. Хочу підкреслити, що в ході її розробки активну участь брав громадський сектор, незалежні експерти та фахівці міжнародних організацій.

Розраховую на те, що ми спільно виправим ситуацію  у галузі і забезпечимо якісні послуги для наших громадян і гідні умови праці для медичних працівників.

Бажаю Вам, Вашим родинам і Вашим пацієнтам міцного здоров’я, благополуччя та щирої поваги близьких, колег, суспільства!

 

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН

версія для друку