українська російська англійська
Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Урядового комітету
17.06.2016 | 15:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 червня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку.

На засіданні, серед іншого, був схвалений проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році». Проект акта розроблений МОЗ з метою належного фінансування закладів охорони здоров’я Донецької , Запорізької, Луганської та Харківської областей, зокрема для надання медичних послуг громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території  України та районів проведення АТО на територію, яка підконтрольна українській владі.

Урядовий комітет також схвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу велотреку по вулиці  Богдана Хмельницького, 58, у Києві зі сфери управління Фонду держмайна до сфери управління КМДА. За словами ініціаторів проекту, прийняття акта сприятиме вирішенню питань, пов’язаних з подальшим утриманням та експлуатацією велотреку, створенню належних умов для його використання.

Також урядовці розглянули проекти актів щодо умов оплати праці посадових осіб територіальних громад, внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами, призначення академічних стипендій КМУ студентам ВНЗ та аспірантам.

Усі вищезгадані проекти рішень будуть передані на розгляд Кабінету Міністрів України.

У ході засідання Павло Розенко закликав керівництво міністерств прискорити підготовку проектів рішень Кабінету Міністрів України за відповідними напрямками.

 

версія для друку