українська російська англійська
Волинська філія НТКУ здобула Гран-прі міжнародного телерадіофестивалю у Польщі
17.06.2016 | 16:43
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Гран-прі VII Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові мости», який завершився у Польщі, отримала Волинська філія НТКУ за телевізійну програму «Свитязь: Дорога Болю і слави» (автор – Оксана Євпак, режисер – Анжела Шабала, оператор – Валерій Фетисов).

Гран-прі фестивалю за кращу радіопрограму отримала журналістська робота Ганни-МаріїВасилевської «Сильні вміють прощати» (Польське радіо Ольштин) творчому змаганні взяли участь колективи Національної телекомпанії України та її філій, недержавні, комерційні телекомпанії, радіостанції, Польське радіо Жешув та Польське радіо Ольштин.

Більшість нагород вибороли регіональні філії НТКУ. Із списком переможців можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=129492&cat_id=120956

Нагадаємо, що, починаючи з 2010 року, в Польщі проходить Міжнародний фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові мости». Його  організаторами  є  Рівненська регіональна філія НТКУ та Ольштинський відділ українців Польщі  за сприяння воєводи Вармінсько-Мазурського воєводства і Державного комітету телебачення та радіомовлення України. 

 

версія для друку