українська російська англійська
Держенергоефективності здійснено чергове відшкодуванням позичальникам "теплих" кредитів у розмірі 149,5 млн. гривень
17.06.2016 | 16:50
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Згідно з отриманими реєстрами позичальників, за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн. грн. для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

З них:

4,4 млн. грн. отримали позичальники, які придбали в кредит «негазові» котли;

144,4 млн. грн. компенсовано учасникам програми на енергоефективне обладнання і матеріали;

742 тис. грн. відшкодовано ОСББ.

У 2016 році загальна сума відшкодувань склала 386 млн. гривень. З них: 14,58 млн. грн. отримали фізичні особи, які придбали котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу й електроенергії), 2,5 млн. грн. компенсовано ОСББ. Найбільше коштів виділено учасникам програми, які оформили «теплі» кредити на покупку енергоефективного обладнання та матеріалів, – це 368,98 млн. гривень.

«Ми в черговий раз демонструємо суспільству, що Урядова програма підтримки населення та ОСББ до енергоефективності діє і Держава виконує свої зобов’язання перед її учасниками. Для нас важливо не втратити довіру та підтримку з боку населення. Оскільки, від цього залежить, як швидко стане Україна енергоефективною та енергонезалежною державою», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та закликав кожного робити свій власний внесок у досягнення цієї загальнонаціональної мети.

За весь період дії програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів, з жовтня 2014 по червень 2016 року з державного бюджету відшкодовано 690 млн. гривень позичальникам «теплих» кредитів.

 

версія для друку