українська російська англійська
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував житомирянам переваги практичного впровадження енергосервісу в бюджетній сфері
17.06.2016 | 17:41
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

17 червня 2016 року у Житомирській облдержадміністрації та Житомирській міській раді Держенергоефективності проведено чергові регіональні семінари, які є частиною великої інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо практичного запровадження ЕСКО-механізму у будівлях бюджетних установ.

На початку своїх виступів Голова Агентства Сергій Савчук подякував керівництву області та міста Житомир за активну участь в організації та проведенні цих семінарів. Також підкреслив активну позицію місцевої влади регіону щодо співфінансування Урядової програми з утеплення, якою на сьогодні прийнято найбільшу в Україні кількість місцевих програм з відшкодування «теплих» кредитів.

 «Це вже другий регіон, де ми у цьому році проводимо навчальні семінари на місцях й інформуємо керівників бюджетних установ про можливості енергосервісу, його практичне впровадження, перешкоди та переваги для бізнесу і розпорядників бюджетних коштів. Адже сьогодні перед нами стоять важливі завдання: скорочення споживання традиційних енергоресурсів, посилення ролі місцевого самоврядування у підвищенні енергоефективності в Україні», - повідомив Сергій Савчук і підкреслив, що Житомир завжди приділяв багато уваги питанням енергозбереження.

Під час своїх виступів Голова Агентства окремо акцентував на перевагах проектів з термомодернізації будівель бюджетних установ шляхом укладання енергосервісних договорів: «Впровадження ЕСКО-механізму – це не лише можливість утеплити школи, дитячі садочки та лікарні, а й вигідний внесок власних коштів у розвиток. Адже зекономлені бюджетні кошти за рахунок впроваджених енергоефективних заходів можна буде спрямовувати на інші цілі».

Підсумовуючи, Сергій Савчук в черговий раз закликав місцеву владу, а також керівників бюджетних установ активно долучитися до нових можливостей проведення термомодернізації будівель бюджетної сфери, використовуючи ЕСКО-механізм.

Довідково

 У роботі семінарів взяли участь очільники ОДА та РДА, головні розпорядники бюджетних коштів, представники міських рад, керівники бюджетних установ, представники бізнесу, громадськості, ОСББ.

Організатори заходу: Держенергоефективності, Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська міська рада.

 

версія для друку