українська російська англійська
Євген Нищук : "Підняття питань розвитку культури може зрушити серйозні інфраструктурні зміни в регіонах"
17.06.2016 | 18:25
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

17 червня під час «Години запитань до Уряду» депутатами було підняте питання, пов’язане з проблемами інфраструктури в межах історичних місць, заповідників, пам’яток культури в різних регіонах України. Означили, зокрема, питання щодо невеликих міст та сіл, пов’язаних  з іменами видатних українських діячів, які фактично мали б стати місцями історичної пам’яті, але через відсутність розвиненої інфраструктури, залишаються майже недоступними для відвідування. Зокрема, одним з таких прикладів стало село Криворівня у Верховинському районі Івано-Франківської області, де жив і створив цілу низку своїх відомих творів Іван Франко, ювілейні дати якого відзначають цьогоріч.

«Ми плануємо підключити до вирішення цих нагальних  питань дотичні  міністерства та місцеві органи влади з метою  забезпечення необхідних умов для відвідування перлин нашої історії, зробити відвідування  цих місць не тільки цікавим, але й зручним і приємним  для відпочинку, - сказав Євген Нищук. - Переконаний, підняття питань розвитку культури можуть зрушити серйозні інфраструктурні зміни в регіонах».

Міністр також зазначив, що питання підготовки та відзначення пам’ятних дат є комплексним завданням, тож Мінкультури у співпраці з іншими відомствами та органами місцевої влади докладе зусиль для створення належних умов для  вшанування  пам’яті  видатних постатей України.

 

 

версія для друку