українська російська англійська
21 червня закінчується реєстрація на повторну додаткову сесію ЗНО для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу
17.06.2016 | 19:55
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Для участі в повторній додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання до 21 червня 2016 року випускникам з АР Крим та м. Севастополя потрібно звернутися до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, випускникам з Донецької та Луганської областей – до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою в паперовому або електронному вигляді.

У заяві необхідно зазначити бажання проходити тестування під час повторної додаткової сесії, а також місто: Дніпро, Київ, Львів, Харків чи Херсон (для випускників з Криму) або Дніпро, Київ, Харків, Маріуполь, Слов’янськ, Сєвєродонецьк (для випускників з Донбасу) – на вибір учасника, де випускник хоче проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час повторної додаткової сесії. До заяви слід додати копію сторінок паспорта громадянина України особи, яка реєструється, або одного з батьків (опікунів), де вказано відомості про реєстрацію місця проживання.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти до 25 червня буде оприлюднено графік проведення повторної додаткової сесії та до 29 червня на інформаційних сторінках учасників розміщені запрошення-перепуски для участі в повторній додатковій сесії.

Участь у повторній додатковій сесії можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.

Для випускників, які проживають в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі або переселилися з них, повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання пройде в містах Дніпро, Київ, Львів, Харків і Херсон.

Для випускників, які проживають на неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання пройде в містах Дніпро, Київ, Харків, Маріуполь, Слов’янськ і Сєвєродонецьк.

Нагадаємо, що з 2 до 9 липня 2016 року відбудеться повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології та фізики.

 

версія для друку