українська російська англійська
У більшості областей вже відібрано координаторів регіональних офісів реформ, - Мінрегіон
18.06.2016 | 14:27
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

У більшості областей України за результатами двоетапного конкурсу визначено координаторів регіональних офісів реформ. Про це повідомили в Департаменті з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону.

Нагадаємо, на виконання пріоритетних завдань з реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, забезпечення системної і комплексної роботи всіх заінтересованих органів у цій сфері, Мінрегіоном спільно з міжнародними партнерами-донорами було оголошено конкурс на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. Такі офіси діятимуть у кожній області України.  

За умовами конкурсу, попередній конкурсний відбір проводився обласними конкурсними комісіями. До їх складу входили представники обласної державної адміністрації, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування та експерти. Результати попереднього відбору, викладені у протокольних документах обласних державних адміністрацій із виставленими рейтинговими оцінками кандидатам, та рекомендаційні листи щодо кандидатур, були спрямовані центральній конкурсній Комісії.

13-15 червня в Києві було проведено другий етап відкритого конкурсного відбору (Комісія у складі представників Мінрегіону, партнерів-донорів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів), за результатами якого визначено фахівців – переможців конкурсу. Найближчим часом їх буде призначено на посади координаторів офісів реформ.

Переможці конкурсу:

Область

ПІБ

1.      Волинська

Пархом'юк А.І.

2.      Дніпровська

Тертишна О.А.

3.      Донецька

Вівдич А.О.

4.      Запорізька

Свистун О.І.

5.      Івано-Франківська

Панасюк Р.В.

6.      Львівська

Корецький В.І.

7.      Луганська

Агібалов І.В.

8.      Миколаївська

Бойко В.А.

9.      Одеська

Молодожен Ю.Б.

10.  Полтавська

Балибіна І.В.

11.  Рівненська

Сивий Р.П.

12.  Тернопільська

Литвинчук В.Ю.

13.  Харківська

Баринова Д.С.

14.  Хмельницька

Яцковський С.В.

15.  Чернівецька

Баб’юк І.О.

 

 

версія для друку