українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо
21.06.2016 | 09:33
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

20 червня Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та Міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд під час Канадсько-українського бізнес-форуму у Торонто. Усі троє також звернулися з промовами до учасників форуму.

“Канада продовжить захищати український суверенітет у відповідь на незаконну анексію Криму Росією та її підтримку бойовиків на Сході України”, - зазначив Джастін Трюдо під час свого виступу.

Прем’єр-міністр Канади запевнив учасників Канадсько-українського бізнес-форуму, що підписання Угоди про зону вільної торгівлі залишається найвищим пріоритетом.

Джастін Трюдо також підтвердив про наміри відвідати Україну з офіційним візитом 11-12 липня. Очікується, що Україна та Канада підпишуть Угоду про зону вільної торгівлі у Києві.

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зазначив: “Канада для України є особливою країною: стратегічним партнером для держави, стратегічним другом для народу, стратегічним родичем для мільйонів українських сімей”. Степан Кубів також підкреслив, що Угода розпочне новий етап у торгівельних відносинах між країнами.

 

Довідково

Канадсько-український бізнес форум відбувся за ініціативою Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, в рамках проекту CUTIS (Проект підтримки канадсько-української торгівлі та інвестицій). CUTIS - це проект міжнародної технічної допомоги, розрахований на п’ять років, з загальним бюджетом $13,5 мільйона канадських доларів. CUTIS фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою. Загальна мета проекту - зменшення рівня бідності в Україні шляхом збільшення експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

 

 

версія для друку