українська російська англійська
Книга про Сковороду стала першим виданням, яке вийшло за програмою "Українська книга" у 2016 році
22.06.2016 | 12:23
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

В Українському фонді культури відбулася презентація книги «Учитель життя. Сковорода як гасло часу», автором-упорядником якої є лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка (1982), кандидат історичних наук Володимир Стадниченко. Книга вийшла у видавництві «Успіх та кар’єра» за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Участь у презентації видання взяв перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Він привітав усіх причетних до виходу книги-дослідження з вагомим успіхом, наголосивши, що цей проект було включено до переліку видань, які мають вийти цього року у рамках програми «Українська книга». Отже, книга про Григорія Сковороду стала першою ластівкою у виконанні бюджетної програми, встановивши високу планку як змістовного наповнення видання, так і його поліграфічного виконання. 

Богдан Червак привітав автора книги Володимира Стадниченка з 80-річчям. Ювіляра добре знають у журналістських та мистецьких колах: свого часу він очолював редакції «Робітничої газети» та «Радянської України» (нині – «Демократична Україна»), працював головою Державного комітету УРСР з кінематографії, заступником міністра у справах преси та інформації, заступником голови Комітету Державних премій України імені Тараса Шевченка. Він автор десятка публіцистичних книг, а останні двадцять років присвятив дослідженню життя і творчої спадщини Григорія Сковороди.

Богдан Червак вручив Володимирові Стадниченку Почесну грамоту Держкомтелерадіо за значний особистий внесок у розвиток української інформаційної галузі та історичної науки, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та визначну громадську діяльність.

версія для друку