українська російська англійська
У Мінкультури обговорили актуальні питання з реалізації в Україні проекту COMUS
22.06.2016 | 14:14
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Міністерстві культури України відбулося чергове засідання Групи міжвідомчої взаємодії з питань реалізації проекту COMUS. Учасниками засідання стали представники Мінкультури, Мінрегіон, НДІ пам’яткоохоронних досліджень, а також пілотних міст проекту (міста Прилуки, Жовква, Луцьк).

Учасники засідання підбили підсумки фази планування проекту COMUS та окреслили основні завдання наступної фази проектної реалізації. Також були представлені та розглянуті ключові ідеї керівних планів пілотних міст проекту.

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко у цьому контексті наголосила на важливості імплементації в рамках проекту положень Рамкової конвенції про значення культурної спадщини для суспільства.

Учасники мали змогу в рамках засідання обговорити актуальні питання, пов’язані з реалізацією в Україні проекту COMUS, зокрема, щодо правового регулювання питання реставрації історичних будівель, що перебувають у приватній власності, залучення експертної допомоги у складанні інвестиційних проектів та можливість підготовки проектних заявок на отримання підтримки з фонду регіонального розвитку.

 

 

версія для друку