українська російська англійська
МІП та Кримськотатарський ресурсний Центр щомісячно презентуватимуть моніторинг правопорушень у Криму
22.06.2016 | 14:45
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

21 червня в ІА "Укрінформ" відбулася прес-конференція «Кримськотатарський Ресурсний Центр про репресії в Криму: проблеми та перспективи».

У заході взяли участь Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв.

В рамках заходу була представлена діяльність та результати роботи громадської організації «Кримськотатарський Ресурсний Центр», а також презентація буклетів на російській та англійській мовах «Політв’язні Криму»«Зниклі та загиблі люди за період окупації Криму».

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики України, донесення правди про політичні репресії українців в Криму є елементом їх захисту.

 

Описание: http://mip.gov.ua/files/KTRC_21_06/_DSC4760.JPG

 

«Окупаційна влада обрала сценарій залякування населення. Аби підтримувати його, час від часу будуть зникати люди, проводитися обшуки, тюремні ув’язнення, політичні справи тощо. Якби ця інформація так широко не доносилася Україною, ситуація була б гіршою», - зазначила Еміне Джапарова.

Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв зазначив, що згідно з їхнім моніторингом в Криму, на сьогодні нараховується 24 політв’язні, 16 зниклих та 10 загиблих.

«Нами проводиться робота за трьома основними напрямками: нормотворча діяльність, правозахисна та допомога в реалізації громадських ініціатив, пов’язаних з Кримом та кримськими татарами. Щомісяця працівники центру випускають візуальну хронічку подій і правопорушень у Криму на російській та англійській мовах. Тільки з початку року зафіксовано більше 100 правопорушень», - наголосив Ескендер Барієв.

 

Описание: http://mip.gov.ua/files/KTRC_21_06/_DSC4744.JPG

 

У рамках співробітництва МІП та Кримськотатарського Ресурсного Центру, щомісячний моніторинг правопорушень буде презентований ЗМІ, громадськості, експертам, чиновникам,  а також дипломатам.

 

 

версія для друку