українська російська англійська
Остап Семерак зобов'язав Держекоінспекцію перевірити проблемне столичне будівництво на дотримання природоохоронного законодавства
22.06.2016 | 15:06
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Державна екологічна інспекція України до 8 липня має перевірити і  відзвітуватися за результатами перевірки дотримання норм природоохоронного законодавства під час здійснення будівництва на вулицях Микільсько-Слобідській та Сагайдака у Дніпровському районі Києва. Відповідне  доручення підписав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак з метою перевірки інформації, яка надійшла від профільного Комітету ВР та низки громадських організацій.

Зокрема, згідно з дорученням Міністра представники Державної екологічної інспекції мають до 8 липня здійснити перевірку на дотримання норм природоохоронного законодавства на будівельних об’єктах за вказаними адресами та  відзвітуватися за результатами перевірки.

Також представники Державної екологічної інспекції  у разі виявлення порушень мають розрахувати розмір збитків і за наявності підстав передати матеріали перевірки до правоохоронних органів.

Раніше до Комітету Верховної Ради України неодноразово надходили листи від громадян зі скаргами на діяльність забудовників на вул. Микільсько-Слобідській та вул. Сагайдака у Дніпровському районі Києва та проханням втрутитися у ситуацію. Представники громадських природоохоронних організацій також неодноразово наголошували на порушеннях норм природоохоронного законодавства під час ведення будівництва за вказаними адресами.

 

версія для друку