українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Полтавщини розглядають щотижня близько 3000 звернень
22.06.2016 | 15:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У землевпорядній службі Полтавської області з початку 2016 року отримали 70261 звернень від громадян та юридичних осіб про надання адміністративних послуг щодо ведення Державного земельного кадастру. Землевпорядники опрацювали 69279 заяв, що становить 99% від загальної кількості. У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби області розглядають близько трьох тисяч таких звернень.

Найбільш запитуваними на Полтавщині є адмінпослуги щодо отримання витягів із Державного земельного кадастру (47918 заяв) та реєстрації земельних ділянок (19193 заяви). Землевпорядники Полтавщини опрацювали 66138 таких звернень. Із цієї кількості 47866 заяв стосувались видачі витягів з Державного земельного кадастру та 18272 - реєстрації земельних ділянок.

Спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

 

версія для друку