українська російська англійська
Геннадій Зубко: Чотири пакети типових рішень від Фонду енергоефективності підійдуть для 80% домогосподарств
22.06.2016 | 16:32
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

У Фонді енергоефективності запропонують людям прості і зрозумілі рішення при впровадженні нового механізму термомодернізації житла. Ці чотири пакети підійдуть для 80% домогосподарств в Україні. А якщо ринок буде вимагати інших рішень, Фонд їх розробить і запропонує. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в інтерв'ю газеті «Факти і коментарі».

За його словами, прості рішення дають можливість поставити в багатоповерхівці лічильник тепла і індивідуальний тепловий пункт, замінити загальні труби, вікна в приміщеннях загального користування і вхідні двері. Такі заходи дають економію близько 15% при відносно невисоких витратах.

«Повні ж пакети будуть припускати комплексне оновлення будинку, яке радикально підвищить клас його енергоефективності та забезпечить більш 50% економії. І для багатоквартирних, і для приватних будинків ці пакети включають ще й термоізоляцію даху, підвалу та стін, заміну всіх вікон, труб і радіаторів опалення», - підкреслив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, Модель функціонування  Фонду енергоефективності, принципи його роботи, механізми фінансування, можливості для домогосподарств та ОСББ будуть обговорені 23 червня 2016 р. в НСК «Олімпійський» на  Українському форумі з енергоефективності’16 під назвою «Фонд енергоефективності. Ключовий START–UP УКРАЇНИ». 

 

 

версія для друку