українська російська англійська
Ігор Гоцул обговорив з експертами Ради Європи питання боротьби із допінгом у спорті
22.06.2016 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

22 червня 2016 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула з експертами моніторингової групи Ради Європи щодо боротьби з допінгом у спорті.

До складу експертної групи входять президент Національного антидопінгового центру Кіпру Майкл Петроу, директор з юридичних питань, член Виконавчої ради Національного антидопінгового агентства Німеччини Ларс Мортзіфер, директор лабораторії допінгового контролю Швеції Магнус Ерікссон, директор Антидопінгового агентства Норвегії Анна Каппелен, начальник відділу спортивних конвенцій, Генеральна дирекція ІІ – Демократія Рада Європи Сергій Хричіков та програмний менеджер відділу спортивних конвенцій Генеральна дирекція ІІ – Демократія Рада Європи Маріам Гафар-Зада.

На початку зустрічі Ігор Гоцул передав вітання від Міністра Ігоря Жданова та запевнив присутніх у всебічній підтримці з боку Міністерства молоді та спорту діяльності місії протягом її візиту до України.

“Ми прагнемо підтримувати довіру до нашої країни як такої, що впроваджує принципи чистого спорту”, - наголосив Перший заступник Міністра. За його словами, шлях побудови певних складових тільки починається і для українців вкрай важливим є досвід та рекомендації експертів.

Ігор Гоцул акцентував на таких складових роботи, що проводиться, як попередження порушень і відповідальність за вживання допінгу не тільки спортсменів, а й тренерів, лікарів, масажистів тощо.

Експерти підіймали питання щодо позиції Уряду України у боротьбі з допінгом, удосконалення антидопінгового законодавства та діяльності лабораторії, акредитованої ВАДА.

Ігор Гоцул запевнив присутніх у тому, що і Уряд України, і Міністерство молоді та спорту розуміють важливість поставлених проблем і докладають значних зусиль щодо їх вирішення.

 

версія для друку