українська російська англійська
Володимир Гройсман про результати референдуму у Великій Британії: Вірю, що Європейський Союз збереже свою єдність
24.06.2016 | 12:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Європейський Союз збереже свою єдність та відданість європейським, демократичним цінностям, незважаючи на результати референдуму у Великій Британії.

"Сьогодні не найкращий день для об'єднаної Європи. Ми знаємо результати референдуму, який відбувся у Великій Британії. Беззаперечно, ми сприймаємо ці результати з великою повагою до громадян Великої Британії. Але я все ж таки вірю у те, що Європейський Союз збереже свою єдність за рахунок єдності європейських народів", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п'ятницю, 24 червня.

"Глибоко переконаний, що європейські цінності, які об'єднують сьогодні країни Європи, набагато вищі, ніж будь-які локальні інтереси", - зазначив він.

Голова Уряду також висловив сподівання, що ситуація із виходом Великої Британії з Європейського Союзу буде вирішена.

Разом з тим українці і далі залишаються відданими європейським демократичним цінностям, підкреслив Володимир Гройсман.

"Ми з вами вистраждали наш європейський вибір, платимо за нього надзвичайно високу ціну, і сьогодні наші воїни захищають східні кордони Європейського Союзу. Тому глибоко вірю у те, що саме ці цінності і далі будуть нас об'єднувати. І переконаний у тому, що Україна і далі буде боротися за єдину, сильну Європу і українці у цьому будуть відігравати одну з ключових ролей і, беззаперечно, будуть надавати нової енергії до євроінтеграційних процесів", - наголосив він.

 

версія для друку