українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Маємо з весни 2017 року розпочати масштабні ремонти автомобільних доріг
24.06.2016 | 13:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Протягом цього року Уряд зосередить зусилля на стабілізації ситуації у автодорожньому господарстві та підготовчих роботах для того, щоби з весни 2017 року розпочати масштабні ремонти доріг в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п'ятницю, 24 червня.

"Цей рік будемо вважати як рік, який дасть нам можливість стабілізувати ситуацію у дорожньому господарстві. Наступного року ми маємо з весни розпочати масштабні ремонти", - заявив Володимир Гройсман.

При цьому Прем'єр-міністр зауважив, що масштабні ремонти і будівництво доріг, у тому числі, нових, може бути розпочато на декілька мільярдів доларів до наявних сьогодні ресурсів.

Володимир Гройсман повідомив, що за результатами його робочої поїздки до США досягнуто попередню домовленість зі Світовим банком про направлення його технічної місії для розробки стратегії розвитку українських доріг.

"Ми маємо будувати дороги, які є якісними, які підкреслять нашу транзитну можливість, які дають десятки тисяч і сотні тисяч, я не перебільшую, робочих місць в Україні. І в це потрібно інвестувати", - зазначив він.

Голова Уряду підкреслив важливість проведення необхідних підготовчих робіт щодо ремонту доріг, а також підготовки до наступного сезону. Зокрема, потрібно "не з серпня місяця, а зараз" збільшити закупівлі солі належної якості, створити нормальні піско-соляні суміші, забезпечити підготовку снігоприбиральної техніки та логістику, а також визначити стандарти прибирання, пізніше під час засідання додав Прем'єр-міністр.

 

версія для друку