українська російська англійська
Оголошено остаточні результати конкурсу на посади координаторів регіональних офісів реформ
24.06.2016 | 15:23
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Конкурсна комісія закінчила консультації і оголосила остаточні результати співбесід з кандидатами на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. На даному етапі визначено 18 координаторів офісів. Для шести областей комісія вирішила провести додатковий конкурс.

13-15 червня у Києві конкурсна комісія провела співбесіди з кандидатами на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку, які направили свої заяви на участь у відборі у період з 12 до 27 квітня 2016 року. У конкурсі взяли участь 64 кандидати на посаду координаторів регіональних офісів реформ з усіх областей України. Від кожної області комісія, до складу якої увійшли представники Мінрегіону та міжнародних партнерів, запросила по три кандидати: одного з них попередньо визначили облдержадміністрації, ще двох – представники Європейського Союзу та GIZ. Також до участі у якості спостерігачів було запрошено профільних експертів, представників громадських організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування та міжнародних партнерів.

Вибір координаторів відбувався на основі загальної рейтингової оцінки, яка розрахувалась окремо для кожного учасника за результатом сучасного тесту на абстрактне, логічне та математичне мислення, а також голосування членів конкурсної комісії. Основними критеріями при цьому були практичний досвід роботи в органах місцевого самоврядування або неурядових організаціях, досягнення в міжнародних проектах, розуміння суті та мети децентралізації, лідерські та комунікаційні якості тощо.

На даний момент конкурсна комісія визначила координаторів офісів у 18 областях (з випробувальним строком на шість місяців):

 

Область

П І Б

Волинська

Пархом'юк А.І.

Дніпровська

Тертишна О.А.

Донецька

Вівдич А.О.

Закарпатська

Дем’янчук  І.В.

Запорізька

Свистун О.І.

Івано-Франківська

Панасюк Р.В.

Львівська

Бринь А. Я.

Луганська

Агібалов І.В.

Миколаївська

Бойко В.А.

Одеська

Молодожен Ю.Б.

Полтавська

Балибіна І.В.

 Рівненська

Сивий Р.П.

Тернопільська

Литвинчук В.Ю.

Харківська

Баринова Д.С.

Хмельницька

Яцковський С.В.

Черкаська

Слинько С.В.

Чернівецька

Татарчук Т.М.

Чернігівська

Кудрик І.В.

 

U-LEAD «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізується в Україні Європейським Союзом та його країнами-членами. Формування коштів Програми: ЄС – 90 млн. євро, Німеччина – 6 млн. євро, Польща – 1 млн. євро.

 

версія для друку