українська російська англійська
Остап Семерак: Микільська Слобідка стане лакмусом щодо незаконних забудов у столиці
24.06.2016 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Київський апеляційний адміністративний суд м.Києва  23 червня долучив Міністерство екології та природних ресурсів та УГКЦ у якості третіх сторін у справі зі скасування рішення щодо забудови берега Дніпра на Микільській Слобідці. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«Суд задовільнив наше клопотання залучити третьою стороною у цій справі на стороні позивача. Будемо і надалі наполягати на скасуванні рішення Київради, яке стало причиною порушення природоохоронного законодавства, зокрема, в ситуації на Микільській Слобідці, де здійснюється всім відоме будівництво без дотримання екологічних норм», - розповів Остап Семерак.

За його словами, вирок українських судів у цій справі стосуватиметься не лише проблемного будівництва у Дніпровському районі столиці, а й загалом дотримання та захисту законних прав держави у сфері охорони довкілля.

«Міністерство екології та природних ресурсів не може залишатися осторонь цієї справи. Рішення по Микільській Слобідці стане лакмусом із відстоювання природоохоронного законодавства під час здійснення будівництв. Забудовники не повинні забувати, що в Україні діють достатньо вимогливі екологічні норми. Якщо ж ці люди нехтують українське законодавство, то мають за це відповідати згідно з законом», - резюмував Остап Семерак.

Нагадаємо, раніше Міністерство екології та природних ресурсів подало клопотання з проханням про залучення в якості третьої особи у справі за апеляційною скаргою Київради щодо постанови Окружного адмінсуду скасувати рішення №365/2434 «Про затвердження проектів прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Києва", яке дозволило звузити захисні смуги р.Дніпра зі 100 до 50 м.

 

версія для друку