українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає від "Укравтодору" і облавтодорів пришвидшити перехід до роботи із системою ProZorro
24.06.2016 | 16:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від "Укравтодору" і облавтодорів пришвидшити перехід до роботи із системою публічних електронних закупівель ProZorro до 1 серпня.

"Що стосується використання ресурсів. Уже ніхто зараз не заважає "Укравтодору" і облавтодорам перейти на систему ProZorrо. Не давайте їм 1 серпня, раніше. Хто перейде раніше, ми будемо його підтримувати, а хто буде затягувати цей процес, ми зробимо йому прискіпливий аудит. І за результатами цього аудиту розберемося, що і як хто робив закупівлі. Тут треба усім це повідомити. Нехай вони будуть лідерами", - заявив він під час засідання Уряду 24 червня.

Голова Уряду зазначив, що під час проведення будівництва та ремонтів українських доріг має бути забезпечена прозорість роботи.

"Наше завдання – побудувати прозору систему закупівель, прозору систему роботи і контролю. І я дуже хотів би, щоби при збільшенні в 7 раз фінансування, обсяг робіт був виконаний в 10 разів більше. А я вважаю, що це є можливим, - тільки питання належної організації контролю і добросовісності", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив на необхідності покарання тих, хто зловживає на ресурсах, виділених на будівництво та ремонт доріг. "Усіх тих, хто недобросовісно ставиться до виконання робіт зразу негайно відсторонювати, замінювати, і на цьому ставити крапку", - підкреслив він. Разом з тим варто підтримувати та збільшувати обсяги робіт тих, "хто робить дороги добросовісно".

Володимир Гройсман зазначив, що зусилля Уряду спрямовані на те, щоб "вивести зі стану коми" автодорожнє господарство України, до якого воно десятиріччями приводилося. За його словами, кошти, які інвестувалися у розбудову доріг, найчастіше "використовувалися дуже і дуже сумнівно, і на превеликий жаль, не завжди доходили до дороги".

За його словами, дороги – це пріоритет роботи Уряду. "Ми будемо системно реконструювати, будувати дороги, щоб українцям було якісно їздити і працювати в автодорожньому господарстві", - зазначив він. Голова Уряду наголосив, що вимагає від керівників влади якості, відданості та прозорості у цьому напрямку.

Володимир Гройсман також закликав громадян України з розумінням ставитися до незручностей, спричинених ремонтними роботами. "З одного боку, вибачте за незручності. А з іншого боку, хочу попросити вас як водіїв: якщо роблять якісно, зупиніться, не полініться, підійдіть подякуйте. Якщо ви бачите, що роблять не якісно, зупиніться, зробіть зауваження, повідомте нас про це. Бо з Києва не усю Україну видно, а вам видніше", - зазначив він.

Прем'єр-міністр також зауважив, що особисто ознайомиться із станом виконання ремонтних робіт на різних автодорогах.

 

 

версія для друку