українська російська англійська
Геннадій Зубко: Уряд підтримав у бюджетній резолюції фінансування Фонду енергоефективності з 2017 року
24.06.2016 | 16:33
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

«Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято постанову  «Про схвалення основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік», якою передбачено фінансування заходів щодо створення Фонду енергоефективності», - повідомив Віце-прем'єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Постанова визначає, що серед основних напрямів  бюджетної політики у наступному році є реалізація заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, використання та споживання енергоносіїв та законодавче врегулювання функціонування Фонду енергоефективності», - поінформував Геннадій Зубко.

Він вважає це урядове рішення є черговим й вкрай необхідним кроком на шляху до енергетичної незалежності України. «Я переконаний, вже з наступного року ми передбачимо бюджетне фінансування Фонду. Це рішення відкриває країні також і донорське фінансування з боку партнерів із ЄС та Уряду Німеччини. Таким чином, ми даємо старт масштабним програмам з енергомодернізації держави. Загалом запуск Фонду – крок до енергоефективності кожної родини й усієї держави», - наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку