українська російська англійська
Володимир Гройсман: Дорожній фонд України стане державним механізмом ремонту, утримання, реконструкції і будівництва доріг
24.06.2016 | 17:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Разом із початком роботи Дорожнього фонду України держава отримає механізм утримання, реконструкції і будівництва українських доріг, що сприятиме веденню масштабних робіт з 2017 року. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду 24 червня.

"Ключове питання - створення Дорожнього фонду України. І ми такий Дорожній фонд з вами зробимо, і він буде функціонувати з 2017 року. Автоматично, децентралізуємо дороги, щоби люди робили на місцях, а не з Києва цим питанням управляти. Дорожній фонд буде розподілений абсолютно справедливо по формулі: ніхто не буде вирішувати, куди дати, в кого забрати, наповнюватися він буде достатньо серйозно", - заявив Володимир Гройсман.

"Це буде один державний механізм ремонту, утримання, реконструкції і будівництва доріг", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що на автодорожні роботи також будуть залучені ресурси міжнародних фінансових організацій, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також концесійні кошти.

Побудова транспортних коридорів, наприклад від західного кордону до південного порту, підкреслить логістичну можливість країни, а також забезпечить комунікаційні можливості для громадян для того, щоб люди могли доїхати до адміністративного центру, лікарні, закладу культури чи освітнього закладу, підкреслив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман зазначив, що Уряд розпочав формування стратегії побудови українських доріг, що визначатиме поетапний план дій щодо розвитку автодорожнього господарства країни.

"У цьому році стабілізація ситуації дорожнього господарства - раз, стратегія розвитку українських доріг має народитися дуже швидко - два, і третя позиція - це інструментарій, якими фінансовими ресурсами будемо оперувати у цьому питанні", - зазначив він.

Прем'єр-міністр зауважив, що завдання Уряду - швидко підготуватися до проведення масштабних ремонтів доріг в Україні з весни 2017 року.

 

версія для друку