українська російська англійська
Військові фахівці з розмінування зустрілися з представниками неурядової організації The Halo Trust
27.06.2016 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Нещодавно відбулася чергова зустріч представників Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та неурядової організації з гуманітарного розмінування The Halo Trust.

Метою зазначеної зустрічі було визначення пріоритетних районів та населених пунктів щодо їх детального обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів, а саме їх гуманітарного розмінування.

Вихідними даними про потенційно забруднені території стала інформація отримана від представників районних адміністрацій Луганської та Донецької областей. Також було взято до уваги інформацію, яку отримано від місцевого населення та результати нетехнічного обстеження визначених районів неурядовою організацією з гуманітарного розмінування The Halo Trust, що схематично були нанесені на робочу карту.

Також на даній зустрічі було обговорено проблемні питання та можливості щодо проведення розмінування територій і об’єктів, які знаходяться в сірій зоні та неподалік передових позицій підрозділів ЗС України.

За результатами зустрічі сторони обговорили й визначили перелік населених пунктів та послідовність їх гуманітарного розмінування. Також було визначено райони, в яких надалі буде проведено нетехнічне обстеження неурядовою організацією з гуманітарного розмінування The Halo Trust.

 

версія для друку