українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна виконала усі технічні вимоги щодо впровадження безвізового режиму і очікує, що після вирішення внутрішніх процедур Європейського Союзу таке рішення буде ухвалене
27.06.2016 | 17:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна виконала усі технічні вимоги, необхідні для запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом, і очікує прийняття ЄС відповідного рішення у 2016 році. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільної прес-конференції із Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель за підсумками зустрічі у понеділок, 27 червня.

«Україна виконала усі технічні вимоги щодо впровадження безвізового режиму. Зараз рішення за Європейським Союзом. Ми очікуємо найближчим часом, що таке рішення буде ухвалене, після вирішення внутрішніх процедур Європейського Союзу. Ми їх поважаємо, і чекаємо з нетерпінням прийняття необхідних рішень», - заявив він.

За словами Володимира Гройсмана, питання запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для України стало однією з тем переговорів з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Я маю надію, що у 2016 році таке рішення буде ухвалене і українці зможуть без перешкод пересуватися Європейським Союзом», - зазначив Володимир Гройсман.

«Я переконаний у тому, що українці будуть бездоганно виконувати усі необхідні вимоги щодо дотримання законодавства і запровадження безвізового режиму», - підкреслив він.

«Ми маємо ще безвізовий режим як пережиток радянського минулого, як бюрократичну стіну, яка розділяє європейську країну від великої європейської сім'ї», - зауважив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку