українська російська англійська
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле обговорили конкретну підтримку реформ в Україні у митній сфері, сферах енергоефективності та приватизації
28.06.2016 | 14:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле під час зустрічі у вівторок, 28 червня, обговорили можливості підтримки з боку Німеччини реформ українського Уряду у митній сфері, сферах енергозбереження і приватизації.

«Ми налаштовані йти вперед у здійсненні реформ», - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі. Він зазначив, що новий Уряд розпочав приватизацію державних підприємств, зокрема, прийняв рішення щодо приватизації одного з найбільших українських підприємств - Одеського припортового заводу. Крім того, Уряд здійснив дерегуляцію цін на газ, фармакологічного ринку та розпочав реформу митниці, повідомив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман підкреслив бажання Уряду щодо залучення німецьких інвестицій в економіку України. Він зазначив, що учора мав зустріч із представниками німецького бізнесу, які відзначили покращення інвестиційного клімату і готовність активізувати роботу в Україні.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці у сфері енергоефективності, зокрема питання підтримки Німеччини щодо створення і роботи Державного фонду енергоефективності, забезпеченні його прозорої і ефективної роботи.

Співрозмовники також обговорили підтримку Німеччини у питанні реформи митної служби України та її технічного переоснащення.

Міністр фінансів Вольфґанґ Шойбле висловив готовність надати консультативну підтримку процесу приватизації в Україні. «Ми готові допомагати, консультувати, ділитися досвідом щодо приватизації», - заявив він.

Володимир Гройсман зазначив, що від Уряду України будуть визначені відповідальні за взаємодію із німецькою стороною у напрямках співпраці щодо енергоефективності, реформуванні української митниці та в сфері приватизації.

У свою чергу Вольфґанґ  Шойбле підкреслив готовність Німеччини підтримувати Україну та Уряд на шляху реформ. «Перед вами стоїть величезне завдання, і ми будемо вас підтримувати», - сказав Міністр фінансів Німеччини.

 

версія для друку