українська російська англійська
Уряд призначив заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України
29.06.2016 | 10:07
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Уряд прийняв рішення призначити Юрія Бровченка заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. У Міністерстві він займатиметься питаннями економіки силового блоку.

Юрій Бровченко візьме на себе одне з найскладніших завдань — реформу державного оборонного замовлення, важливим аспектом якої є, зокрема, спрощення процедури розрахунків та затвердження єдиних підходів до формування ціни на продукцію, роботи й послуги оборонного призначення.

До призначення заступником Міністра Юрій Бровченко працював начальником відділу мобілізаційної підготовки у державному концерні “Укроборонпром”. За свою довгу кар'єру він служив у Збройних Силах України, працював на різних посадах у Міністерстві оборони України та Мінекономрозвитку, зокрема, був директором департаменту економіки оборони та безпеки.

Під час роботи в оборонній галузі Юрій Бровченко брав участь у підготовці державних програм реформування та розвитку Збройних Сил України, оборонно-промислового комплексу, сектору безпеки й оборони. Він організовував мобілізаційні роботи для переведення національної економіки на функціонування в умовах особливого періоду та працював над оптимізацією державного оборонного замовлення.

Юрій Бровченко здобув освіту у Національній академії державного управління при Президентові України, де отримав ступінь магістра державного управління.

версія для друку