українська російська англійська
Андрій Рева: Практику "ходіння" людей кабінетними колами за різними довідками залишаємо в минулому
29.06.2016 | 13:57
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Проблема недостатнього обміну інформацією, електронного взаємообігу даних між Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Державним центром зайнятості (ДЦЗ), Пенсійним фондом України (ПФУ) стала темою наради, що пройшла за участю представників згаданих відомств під головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви.

„Останні двадцять років люди під час оформлення соціальних виплат та пенсій змушені ходити по колу за різними довідками, тоді як існують бази даних, де ці довідки є в електронному вигляді, - зазначив Міністр Андрій Рева. – Просто потрібно налагодити обмін інформацією між Мінфіном, ДЦЗ, ПФУ та нами, Міністерством соціальної політики. І зробити це потрібно в стислі терміни. Нам необхідно прискорюватись, адже прогнозується збільшення кількості отримувачів субсидій – із 5,5 до 9-ти мільйонів домогосподарств. Тому про ходіння за довідками претендентів на соціальну допомогу по різних кабінетах мова йти не має взагалі.”

До речі, за прогнозами керівника Міністерства соціальної політики Андрія Реви, кількість отримувачів субсидій на позначці - 9 мільйонів домогосподарств – протримається 1,5 – 2 роки.

Наразі учасники наради взялися за складання переліку необхідної для себе інформації, що її необхідно отримати кожному від партнерів.

версія для друку